רשימת כתבות חללי עבודה ומשרדים

סקירת חללי עבודה בתל אביבלכתבה

סקירת חללי עבודה בתל אביב

אז השתכנענו שחללי עבודה משותפים זה הדור הבא שכבר מחלחל חזק בעולם העבודה שלנו. אז הלכנו לבדוק חלק מהמתחמים הממוקמים בת"א. מה עומד מאחורי כל מקום, מה הם מציעים לנו ולמה כדאי לנו להגיע דווקא אליהם?

עוזבים את הבית לטובת הגדלת הפרנסהלכתבה

עוזבים את הבית לטובת הגדלת הפרנסה

יותר ויותר פרילנסרים מגלים את יתרונות מתחמי חללי העבודה המשותפים רונית מורגנשטרן

LABS, חללי עבודה משותפים מקבוצת טדי שגיא לכתבה

LABS, חללי עבודה משותפים מקבוצת טדי שגיא

טדי שגיא, איש העסקים ואחד המיליארדרים הישראלים אשר עשה את הונו בתחום ההימורים ועכשיו משקיע רבות בעולם הנדל"ן, מתכנן להרחיב את פעולתו ולחדור גם הוא לשוק חללי העבודה המשותפים בישראל. בתכנון, הקמת שלושה חללי עבודה אשר יקראו LABS וצפויים להפתח בקרוב, אחד בלונדון ושניים בישראל.

 10 נושאים שחשוב לבדוק בבואנו לבחור מתחם עבודה משותףלכתבה

10 נושאים שחשוב לבדוק בבואנו לבחור מתחם עבודה משותף

קיפלנו את המחשב הנייד משולחן האוכל, סגרנו את הטלויזיה בסלון, נפרדנו לשלום מהמלצרית בבית הקפה השכונתי והחלטנו להתייעל ולעבור לעבוד במתחם עבודה משותף. הנה מספר נושאים שכדאי לבדוק רגע לפני שבוחרים מתחם:

10 סיבות לעבוד במשרדים/מתחמי עבודה משותפיםלכתבה

10 סיבות לעבוד במשרדים/מתחמי עבודה משותפים

בשנים האחרונות מוקמים מתחמי עבודה שיתופיים בקצב מסחרר בארץ ובעולם. למתחמים אלו תועלות ויתרונות רבים לעוסקים במגוון תחומים. האם הם מתאימים גם לך? מצאנו 10 סיבות לצאת מהבית ומבית הקפה ולעבור למתחם עבודה משותף.

מסרבים להתחייבלכתבה

מסרבים להתחייב

מתחמי המשרדים המשותפים (co-working spaces) צומחים בפראות בישראל. מה עושה את זה כה אטרקטיבי לחברות וליזמים שבוחרים לעבוד דווקא משם

מדוע CoWorkingלכתבה

מדוע CoWorking

עם יותר מ -10,000 מתחמי עבודה משותפים ברחבי העולם, אין להכחיש שהמגמה היא כאן כדי להישאר וכי היא ממשיכה להגדיר מחדש את הדרך בה אנו עובדים. רוצה ללמוד עוד על היתרונות של עבודה באחד? GCUC - Global Coworking Unconference Conference מציגים בסרטון זה את המגמה והיתרונות.

מתחמי משרדים משותפים – אפשר גם אצל האקסלרטוריםלכתבה

מתחמי משרדים משותפים – אפשר גם אצל האקסלרטורים

לראשונה בישראל – הרשימה המלאה של אקסלרטורים הפועלים בארץ. מאיצים את הרעיון שלכם ומעניקים משרדים