חדרי ישיבות להשכרה קצרת מועד: כל היתרונות

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מנסים לאלתר מקום מפגש רב משתתפים ללא הצלחה? חדרי ישיבות מאובזרים ופרטיים מהווים פיתרון נוח וזמין להשכרה קצרת מועד.

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 09-02-20

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מנסים לאלתר מקום מפגש רב משתתפים ללא הצלחה? המשרד צפוף מדי, בית הקפה השכונתי רועש מדי ובכל מקרה רציתם אפשרות להצגת מצגות, פרטיות מירבית ונוחות לכל המשתתפים. כיום, רוב מתחמי חללי העבודה מכילים בתוכם גם חדרי ישיבות בגדלים שונים, המאפשרים לעצמאיים או לחברות השוכרות חללי עבודה במתחם, להשתמש בחדרי הישיבות במתחם לפי דרישה ובתמחור משתנה.

 

לאחרונה, בדומה למגמה העולמית, מספר מתחמים פתחו את האפשרות לשכור חדרי ישיבות גם למשתמשים חיצוניים, שאינם שוכרים חללי עבודה במתחמם. פרילנסרים, עצמאיים, סטארטאפים קטנים וחברות קטנות, אנשי מקצוע שעובדים מהבית, מבית הקפה או אפילו במשרדים קבועים ומחפשים פתרונות לקיום ישיבות רבות משתתפים, יכולים כיום להשתמש בשירות זה במתחם הקרוב אליהם.

 

ריכזנו את כל היתרונות להשכרה קצרת מועד של חדרי ישיבות במתחמי חללי עבודה:

 

 

1. חסכון כלכלי: אין צורך לשלם בעבור שכירות של חדר ישיבות קבוע לחודש שלם, אם אנו משתמשים בו שעות ספורות בלבד במהלך תקופה זו.

 

2. גמישות: בהשכרה ישירה מול מתחם חללי העבודה, ניתן לשלם לפי שעה או יום, לפי גודל חדר הישיבות המותאם למספר המשתתפים, לפי השעות הנדרשות לנו באמת.

 

3. פרטיות: ישנן לא מעט פגישות וישיבות שאנו מעדיפים שיתקיימו בפרטיות מלאה, לא במשרדים הקבועים שלנו ובוודאי שלא בבתי קפה פתוחים. שמירה על דיסקרטיות יכולה להיות קריטית בפגישות עם משקיעים, בישיבות עם ראשי צוותים, ובמפגשים עסקיים שונים.

 

4. רושם: אין ספק כי משרד מתוחזק היטב, עם ריהוט משרדי חדיש, מקרן או מסך ידידותיים למשתמש, אינטרנט מהיר ונוף מרשים, מעניקים רושם ראשוני חיובי לכם ולחברה שלכם.

 

5. הזמנה קלה ומהירה: ניתן לבצע הזמנת חדר ישיבות בקלות ובמהירות דרך האתר. כל שעליכם לעשות הוא להזין את המועדים הרצויים לכם, טווחי השעות, כמות משתתפים והעדפות מיוחדות, ונציג המתחם יחזור אליכם לסגירת חדר הישיבות המתאים לכם.

 

אם כך, בפעם הבאה שמגיעים אליכם אורחים מחו״ל או לפני פרזנטציה חשובה, תוכלו להכנס לקישור ולהזמין חדר ישיבות המתאים לכם בדיוק.

כתבות נוספות

ווי וורק ישראל - WeWork israel

ווי וורק ישראל - WeWork israel

עם שווי מוערך של מעל ל-20 מיליארד דולר ומאות סניפים בכל רחבי העולם - רשת חללי העבודה WeWork לא עוצרת. גם הצמיחה של WeWork ישראל לא מראה סימני האטה עם 9 סניפים מצליחים ועוד 3 בדרך.

7 אלמנטים עיצוביים שיכולים להשפיע באופן חיובי על סביבת העבודה

7 אלמנטים עיצוביים שיכולים להשפיע באופן חיובי על סביבת העבודה

חללי עבודה משותפים רבים נוטים להתרכז בשילוב של טכנולוגיה מתקדמת במתחמים. אך חשוב לזכור, שישנן אסטרטגיות אחרות, בסיסיות יותר, שצריכות להיות בחלל על מנת לאפשר לטכנולוגיה לשפר את השטח הבנוי. אלמנטים עיצוביים עשויים לשפר את הביצועים של הממברים על ידי יצירת סביבת עבודה נוחה ומעוררת השראה. אלו הם 7 אלמנטים עיצוביים שכדאי לקחת בחשבון:

המתחמים הנצפים ביותר

ווי-וורקדרך העצמאות 45, חיפה, ישראל
ווי-וורקאלוף קלמן מגן 3, תל אביב, ישראל
ווי-וורקחלקיקי האור 16 , באר שבע, ישראל
ווי-וורקהפלך 7, תל אביב, ישראל
ווי-וורקהמלך ג'ורג' 20, ירושלים, ישראל