דלג לתוכן

מי אנחנו.

החברה נוסדה בשנת 2017 על ידי שני יזמים בעלי חזון, עם משימה להפוך את עולם העבודה ליותר פרודוקטיבי, לטפח קשרים משמעותיים בין אנשים ולבנות קהילה תוססת.

Inner image - תמונת פנימית

עם למעלה מ-400 מתחמי עבודה הממוקמים בפריסה ארצית, המשתרעים מצפון לדרום, Spacing מציעה רשת נרחבת של חללי עבודה מגוונים המותאמים לצרכים הייחודיים של המשתמשים בה. בין אם מדובר במשרד פרטי שקט, אזור פתוח שיתופי או חדר ישיבות מאובזר במלואו, Spacing מבטיחה שאנשים ימצאו את הסביבה האידיאלית כדי לשגשג ולהגשים את מטרותיהם.

אחד ממוצרי הדגל העיקריים של Spacing היא האפליקציה הידידותית למשתמש שלה והיחידה מסוגה בישראל שמספקת חוויה ללקוחותיה לחקור ולהזמין ממאות חדרי ישיבות ומרחבי עבודה. תהליך יעיל זה מאפשר לאנשים להזמין, לגלות ולשמור בקלות את סביבת העבודה המועדפת עליהם.

באמצעות שותפויות אסטרטגיות עם מספר רב של חברות עסקיות, Spacing משמשת כפתרון מקיף לעבודה היברידית יעילה. אנחנו מאפשרים לארגונים לייעל את ניצול שטחי העבודה שלהם, להפחית עלויות ולשפר את שביעות רצון העובדים. על ידי אימוץ הרעיון של עבודה היברידית, Spacing עוזרת לעסקים להסתגל לדרישות המתפתחות של כוח העבודה המודרני, תוך טיפוח תרבות עבודה גמישה ופרודוקטיבית.

Matan - מתן
"הגענו לעולם כדי לסלול דרך חדשה באופן בו אנשים ועסקים ניגשים למרחבי עבודה. Spacing נמצאת בחזית של שינוי עולם העבודה, שיפור פרודוקטיביות, יצירת קשרים ובניית קהילה" מתן אדרי,מנכ"ל ,Spacing

עדיין מתלבטים באיזה space לבחור?התייעצו עם המומחים שלנו.

   
  • Avater support - אווטר תמיכה