סקירת OpenValley קיסריה

רשת OpenValley שמה לעצמה מטרה - למשוך יזמים, סטארטאפים ומובילי חדשנות לצפון ולאיזורים פריפריאליים ולספק להם ערך רב. החלטנו להצפין לסניף קיסריה כדי לבדוק איך הם עושים זאת.

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 23-01-18 | לעמוד OpenValley Caesarea

בשורה התחתונה

OpenValley מתאים במיוחד לסטארטאפיסטים וליזמים המחפשים חלל עבודה צפוני שיאפשר להם לגדול לצד דיירים מאותו עולם באמצעות ליווי צמוד, מנטורינג והכשרות מקצועיות.

מי אלה?

OpenValley קיסריה הוקם לפני כחודשיים על ידי יוסי אקרמן, אופיר דובובי ואסתר ברק לנדס. זהו סניף שני של הרשת שהתחילה את דרכה ברמת ישי, ותשיק את הסניף השלישי ביקנעם סביב מאי השנה. מייסדי הרשת החליטו למקום את כל הסניפים באיזורים פריפריאליים מתוך הרצון למשוך את עולם היזמות גם לאיזורים אלו. יש שלושה דברים עיקריים שמובילים את אופן-ואלי: מימון לחברות וסיוע בגיוס משקיעים, שירותי מנטורינג המלווים בפיתוח ונטוורקינג. מטרת העל של אופן ואלי היא ללוות את הסארטאפים בכל תהליך ההשקעה עד לסבב הראשון ולצמיחה משמעותית.

קהל יעד

ב-OpenValley יושבים סטארטאפיסטים, יזמים ונותני שירות לעולמות אלו (למשל יועץ בתחום הפטנטים, עורך דין המלווה סטארטאפיסטים או רואה חשבון שנותן להם שירות). אומנם אין באופן-ואלי ראיון סינון, אך יש שיחת היכרות בין הלקוח המעוניין לבין המייסדים, בה בודקים אם הלקוח יכול לתרום לקהילה והקהילה יכולה לתרום לו.

מיקום וחנייה

המתחם ממוקם באיזור התעשיה של קיסריה, מוקף במשרדים ובחברות. תחנת הרכבת נמצאת במרחק של 5 דקות הליכה, ומי שבוחר להגיע עם אוטו ימצא שפע של מקומות חנייה בחינם בחניון הענק שצמוד למתחם.

מה אוכלים?

כמו ברוב איזורי התעשייה, גם בזה של קיסריה יש מסעדות ובתי קפה. צמוד למתחם יש קפה ביגה (שאפשר לעבור אליו ישירות מהמתחם באמצעות דלת פנימית), ובמרחק הליכה תמצאו גם ג'פניקה, שבתאי ועוד. לאופן-ואלי יש הסדר עם ביגה ועם ג'פניקה. מי שבוחר להביא אוכל מהבית ימצא את כל מה שנחוץ לו באחד מהמטבחים הרחבים במתחם, שכוללים גם נשנושים, קפה ומים.

עיצוב ואווירה

המתחם עוצב על ידי חברת אדריכלים של חברת הסדנא. באיזור המשרדים הפרטיים הצבע השולט הוא אפור בכל מיני גוונים, והחלונות הגדולים מכניסים המון אור טבעי פנימה. בלאונג'ים, לעומת זאת, הריהוט צבעוני במיוחד. דבר אחד משותף לשני האיזורים - השקט. חוץ מבאיזור הקבלה שבכניסה למתחם – אין מוזיקה בכל המתחם.

מה במתחם וכמה זה יעלה?

המתחם, שפתוח 24/7, מתפרש על פני כ-2000 מ"ר, וכולל 300 עמדות עבודה המחולקות לשטחי אופן ספייס ול-70 משרדים פרטיים של 2 עד 9 אנשים. בנוסף, יש באופן-ואלי מספר חדרי ישיבות במגוון גדלים עם מסך ומקרן (שגם מי שאינו דייר של אופן-ואלי יכול לשכור בתוספת הסעדה), לאונג'ים, אודיטוריום עם ספות וכריות, מטבחים, תאי טלפון, שירותים ומקלחות.

 

מחירים:

עמדת עבודה במשרד משותף – 1750 ש"ח (יורד ככל ששוכרים יותר עמדות)

משרד פרטי לחברה של שישה אנשים – 8200 ש"ח

משרד פינתי פרטי לחמישה אנשים – 7200 ש"ח

עמדה קבועה באופן ספייס – 650 ש"ח

כרטיסיה לשלושה חודשים (10 כניסות) לאופן ספייס – 500 ש"ח

מה עוד ניתן למצוא כאן?

לאופן-ואלי יש חברת בת שנקראת בטא – חברה המייצרת תוכן בעולם היזמות. חברות המעוניינות לערוך סדנאות וכנסים במתחם רשאיות להשתמש בשירותי החברה יכולות לקבל סילבוס של תוכן רלוונטי שנכתב על ידי בטא.

יתרונות

יתרון בולט באופן-ואלי הוא ריבוי האירועים – מיטאפים, אירועי קהילה, האפי האוורז, כנסים, הכשרות מקצועיות במגוון תחומים – כל אלו שומרים על פעילות ענפה ומסייעים לדיירים של המתחם לצמוח.
יתרון נוסף הוא האודיטוריום שכולל ספות וכריות ומשמש כמקום מנוחה, הירגעות או אפילו כחדר חשיבה למי שזקוק לשינוי אווירה.

לעמוד OpenValley Caesarea

מהירות האינטרנט במתחם

39Mb מהירות העלאה
40Mb מהירות הורדה

מהירות האינטרנט באופן ואלי קיסריה איטית יותר מהממוצע הארצי בחללי עבודה. המהירות הממוצעת מתוך 104 חללי עבודה בישראל היא, הורדה - ‎114 Mbps, העלאה - ‎122 Mbps

* בדיקת המהירות בוצעה ברשת הWifi ב 23/01/2018

פניה למתחם

אני מאשר קבלת מבצעים מחללי העבודה. * ההודעה נשלחת לספייסינג לצורך אימות