מבצעים והנחות בחללי העבודה

הזמן לפי דקה

מרקספייס קרליבך - הזמן לפי דקה

קרליבך 10, תל אביב, ישראל

מתחם מרקספייס קרליבך מכיל 180 עמדות ומשתרע על שטח כולל של 980 מ"ר. החברה מספקת סיוע של מנטורים ויועצי שיווק לחדירה לשווקים ובנוסף היזמים יכולים להיעזר בליווי של פירמות ראיית חשבון ועורכי דין לפי דרישה.

הזמן לפי דקה

הזמן משרד, חדר ישיבות או אופן ספייס לפי דקה.

חודשיים מתנה!

dogether - ראשונים - חודשיים מתנה!

שדרות נים 2, ראשון לציון, ישראל

Dogether הוא חלל עבודה משותף הממוקם בעזריאלי ראשונים.
ב- dogether אין דבר כזה "עוד יום עבודה משעמם במשרד". במתחם נפגשים יוצרים, יזמים, עצמאים, חברות מתחום היי-טק (סטארט אפים), חברות ברנד, עסקים קטנים – בינוניים, ומקצועות חופשיים. כולם יחד מהווים סוג של קהילה דינמית של אנשים יוזמים, חולמים ויצירתיים, שנהנים מחברה, מתקדמת ומשתפת.

חודשיים מתנה!

מבצע השקה ל50 השוכרים הראשונים! משלמים על חצי שנה ומקבלים חודשיים במתנה!!

35% הנחה על חדר לשישה

מובאו הארט - 35% הנחה

הר סיני 1, תל אביב, ישראל

מובאו הארט ממוקם בתל אביב מאחורי בית הכנסת הגדול שברחוב אלנבי. המתחם מכיל 10 משרדים בלבד, וזאת על מנת לספק רמה של מקצועיות ואינטימיות ללקוחותיו.

35% הנחה על חדר לשישה

35% הנחה על חדר לשישה עד שבעה עמדות עבודה. בנוסף השוכר יהנה מחמש שעות חודשיות של עיצוב או פיתוח לפי בחירתו. המחיר הינו 6,500 ₪ במקום 10,000 ₪ לחודש.

שבוע חינם לנרשמים לעמדות הפתוחות

אגם - שבוע חינם לעמדות הפתוחות

גלגלי הפלדה 20, הרצליה, ישראל

בחלל מחולק בלב האיזור הכי כיפי בהרצליה פיתוח, בסמוך לחניונים זמינים, נמצא מתחם אגם, בו העוסקים בתחום האדריכלות, הגרפיקה והעיצוב חוברים למתחם עבודה ייחודי ונמצאים בזירה של ידע והזדמנויות עסקיות.
מתחם אגם הינו מתחם עבודה משותף המיועד לאדריכלים, גרפיקאים ומעצבי פנים, ונולד מתוך הצורך וההיכרות עם הקשיים שבתחום. המתחם נועד ליצור אוירה ונוכחות של אנשים מקצועיים באותה סביבה וכך לסייע לצבור ידע וקשרים.

שבוע חינם לנרשמים לעמדות הפתוחות

שבוע חינם לנרשמים לעמדות הפתוחות

3 חודשים מתנה ל5 הנרשמים הראשונים

נט גב חורה - 3 חודשים מתנה

אלסלאם 6 חורה, חורה, ישראל

NETGEV חורה הינו מיזם לחללי עבודה משותפים בנגב המזרחי המעודד תקשורת, טכנולוגיה ושיתופיות. מרכזי ה- NETGEV יקדמו דרך קורסים והכשרות מקצועות טכנולוגיים המעשירים את הקהילה ומאפשרים פיתוח יזמות וקשרי עסקים.

3 חודשים מתנה ל5 הנרשמים הראשונים

5 הנרשמים הראשונים יקבלו 3 חודשים מתנה לישיבה במתחם

  • 1