סקירת WEWORK שרונה

140 לוקיישנים בעולם, 6 בישראל מתוכם 4 רק בתל אביב, והיד עוד נטויה! WEWORK היא מבין הרשתות הגדולות בעולם לחללי עבודה משותפים, פה לא תרגישו כאילו אתם שוכרים עמדה במתחם קר, פה תרגישו שאתם ממברים (שוכרים בטרמינלוגיה של WEWORK) תרגישו שאתם חלק מקהילה מאוד גדולה חמה ושיתופית

מאת : נעמה יעקבי ‏ | 15-06-17 | לעמוד WeWork Sarona

בשורה התחתונה

"home is where the wifi connects automatically" - אם תהיו בחו"ל ופתאום הנייד יתחבר לכם לרשת אלחוטית, תדעו שהגעתם למתחם של WEWORK, זו מבחינתנו הדרך להגיד שהגעת הביתה.
מעבר לזה תמצאו במתחם אירועי HAPPY HOUR שבועיים לכולם, בלי קשר לפינוקים משתנים. אז גם אם אתם חברה של שני אנשים, פה תרגישו חלק מחברה גדולה ומגובשת.

נתחיל מההתחלה, מי אלה?

WEWEORK קיימים כבר 7 שנים, עם 140 לוקיישנים הפזורים ברחבי העולם ואלפי ממברים מחוברים לרשת החברתית האישית שלה.

מדובר ברשת ששמה לה למטרה להיות משפחה לממברים שלה. מרגישים את זה היטב בחיוך הרחב שמקבל אותך בכניסה למתחם, בשיחות מסדרון עם עובדי המתחם, ובפעילויות בשונות שמיועדות לחבר בין הממברים העובדים יחד באותו מתחם.

איפה ממוקמים ואיפה חונים?

המתחם ממוקם בשרונה מרקט, בבניין A (השמאלי) קומה שלישית- מה שמאיר באור נעים את כל המתחם ומאפשר לממברים לצפות על תל אביב מלמעלה.

החניה מתאפשרת בחניון שרונה, עם מחירים מוזלים לממברים, או אפשרות לחנות ללא תשלום בחניון קניון FASHION MALL הסמוך.

 

FOOD FOOD FOOD

אז ככה, אמרנו שהמתחם ממוקם מעל שרונה מרקט נכון? מפה ניתן לכם את האופציה לחשוב מחדש על הדיאטה..

לא מדובר במתחם שנמצא באיזור מסעדות רגיל, מדובר כאן על שוק תוסס וצבעוני שניתן למצוא בו מה לאכול לכולם. מה גם שלממברים יש כרטיס הנחות למסעדות השונות הנמצאות שם.

מעבר לזה, במתחם עצמו תמצאו שני מטבחים, אחד גדול ומרכזי והשני קטן וחמוד. בשניהם (ובכלל בכל מתחמי WEWORK) יש קפה טרי ומגוון חליטות תה, מים עם פירות, מים קרים,סודה בטעמים ובירה מהחבית.

בשעות הצהריים אפשר לראות את כל שאר דיירי המתחם אוכלים יחד בחלל המשותף 

אווירה ועיצוב

המתחם שוכן בקומה השלישית של מתחם שרונה מה שמאפשר כניסת אור נעים לחלל העבודה המשותף, בעיקרון כל מתחמי WEWORK מעוצבים לפי אותו קו, שככה שאם תלכו לסניף אחר תרגישו שהגעתם למקום שלכם שאתם מכירים.

בקומה מפוזרות המון ספות נעימות, ספספלים, שולחנות קפה ופינות נעימות כדי שלכם יהיה נוח לעבוד איך שאתם רוצים. כמובן שכל אחד יכול לרהט ולשפר את המשרד האישי שלו איך שהוא רוצה ולהפוך אותו ליותר אישי ונעים.

האווירה במתחם מאוד פרודקטיבית ומרגישים שהממברים באו לעבוד. מידי פעם תשמעו שיחות חולין אך בשאר הזמן תראו את כולם מרוכזים  בעבודתם. 

מה עוד אפשר למצוא פה?

פעם בשבוע הממברים מוזמנים להרגע בשיעורי יוגה שנערכים במתחם, 

בין פעמים לשלוש בשבוע יש אירועים מקצועיים, לדוגמא השבוע התארח פיטר מרציאנו (מנהל מוצר לשעבר בפייסבוק) בנוגע לאיך ליצור מוצר טוב ואיך לקדם אותו נכון. 

בונוס מאוד כיפי במתחם הוא המקלחות! גם לנשים וגם לגברים, בנוסף לעמדה לנשים מיניקות (עם כרטיס כניסה נפרד).

כמה זה בבקשה?

יש כמה אופציות להיות חבר בWEWORK, אופציה ראשונה היא חברות וירטואלית בעלות של 45$ המאפשרת כניסה לרשת החברתית של הממברס. מדובר ברשת שמוגדרת בין פייסבוק ללינקדאין. היא מקנה לחברים בה שתי כניסות לחדר ישיבות, או שימוש בעמדה ליום עבודה שלם. בנוסף אפשר להתעדכן בהטבות מיוחדות המיועדות רק לחברי הקהילה.

עמדה בשולחן חם- ישיבה בחלל המשותף המרכזי עולה 1,000 ש"ח

עמדה קבועה בחלל פנימי עולה 1,600 ש"ח 

משרדי פרטי נע בין 2200/2600 ש"ח

 

לעמוד WeWork Sarona

מהירות האינטרנט במתחם

230Mb מהירות העלאה
124Mb מהירות הורדה

מהירות האינטרנט בווי-וורק שרונה מהירה יותר מהממוצע הארצי בחללי עבודה. המהירות הממוצעת מתוך 104 חללי עבודה בישראל היא, הורדה - ‎114 Mbps, העלאה - ‎122 Mbps

* בדיקת המהירות בוצעה ברשת הWifi ב 19/07/2020

פניה למתחם

אני מאשר קבלת מבצעים מחללי העבודה. * ההודעה נשלחת לספייסינג לצורך אימות