דלג לתוכן
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
ירושלים

המכתבה

HaMichtava

יפו 34, ירושלים, ישראל
70 מ״ר
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava
המכתבה-HaMichtava

"המכתבה" היא חלל עבודה משותף לכותבים, שמטרתו לספק תמיכה ובמות פיזיות ווירטואליות לחשיפת יצירות הכותבים. המכתבה נועדה לכותבים ואמנים המבקשים להנות מקהילה של אנשים עם תחומי עניין ואספירציות ספרותיות דומות בה ניתן לשתף, להתייעץ ולהיעזר זו בזה, כמו גם במנטורי הבית, לצורך קידום היצירות האישיות והמקצועיות של כל אחד מחברי הקהילה. הממברים במכתבה יהנו מפינת עבודה אישית, גישה חופשית למטבח, מפגש הכרות עם מנטורי הבית מתחומי העריכה / התרגום / הפקה עוד, שעתיים בחודש - שימוש בחדר ישיבות בתאום מראש, גישה לנותני שירותים תומכי כתיבה מתחומי העיצוב, הפקה, תרגום ועוד, הנחה של 50% ממחיר הכרטיס לערבי שירה, פאנלים אקטואליים, סדנאות אומן ומפגשים ספרותיים עם סופרים, משוררים ומו"לים, שימוש בספרייה של בית אורי צבי לאורך שעות היום (ספרי הבית מיועדים לקריאה אך ורק במתחם בית אורי צבי), 10% הנחה בהרשמה לסדנאות הבית, היכרות אישית עם אנשי מפתח בתעשיית הספרים ועם מבנה עולם הספרות בישראל, על מנת לעזור בפיתוח קשרים (נטוורקינג) והתברגות בסצנה הספרותית בישראל. בנוסף, יזכו הממברים לחשיפה ופרסום פומבי של תוצרים אישיים, בכתב העת 'יהי', בעמוד הפייסבוק ובמפגשים ספרותיים של בית אורי צבי, שירותים מסובסדים של עריכה, דפוס והוצאה לאור מהרעיון ועד לתוצר המוגמר לעומדים בקריטריוני הוצאה לאור של בית אורי צבי. המתחם ממוקם בירושלים.

מתעניינים במתחם? השאירו פרטים ונחזור אליכם
מתעניינים במשרד זה? השאירו פרטים ונחזור אליכם

מתעניינים במקום זה?טלפנו ל-073-758-4024
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

דברו איתי

HaMichtava-המכתבה המכתבה יפו 34
הצלחה - success

ההודעה נשלחה בהצלחה!

צוות של spacing יחזור אליכם בקרוב

ציוד ושירותים

 • שירותי הדפסה
 • צוות במתחם
 • מקלחות
 • wifi
 • קרוב לרכבת
 • קרוב לתחנות אוטובוס
 • חניה חינם
 • כניסה לרשת בעולם
 • כניסה לכלבים
 • מפגשי מנטורים

מיקום

יפו 34, ירושלים, ישראל

על Beit Uri Zvi

בית אורי צבי או בשמו הרשמי "בית מורשת אורי צבי גרינברג" הוקם בשנת 1999, ביוזמתה של גב' גאולה כהן, כמרכז תרבותי וחינוכי המוקדש ליצירה, לימוד והגות ברוח מורשתו של אורי צבי גרינברג (אצ"ג).
מיקומו של בית אורי צבי במרכז העיר ירושלים, מהווה ביטוי הן למרכזיות העיר ביצירתו והגותו של אצ"ג, והן לשאיפת המוסד להוות מוקד מוביל בעיר לפעילויות תרבות וחינוך ברוח ציונית ויהודית.
בבית אורי צבי ישנו בר הופעות והרצאות, וכן ספריה המתמחה בשירת אצ"ג ובתחומי השירה והפרוזה העברית, תולדות ישראל, המחתרות, והגות ציונית.
מאז הקמתו מקיים בית אורי צבי שלל פעילויות, הן בתחומי המוסד והן מחוצה לו. בין היתר מקיים בית אורי צבי, הרצאות וימי עיון בנושאים שונים, סדנאות כתיבה ותרגום, אירועי שירה מסוג "דבר דבור" (ספוקן וורד), ו"מלקות שירה" (פואטרי סלאם), ערבים המוקדשים ליצירה שירית וספרותית של קהילות יהודיות (כגון שירת יהודי אתיופיה, שירה בשפה הרוסית ועוד), מופעים מוסיקליים, העלאת מחזות, סיורים לימודיים בעיר ירושלים, ופעילות "נופשיר" (סופי שבוע של לימוד שירה והגות).
כמו כן, פועל במסגרת בית אורי צבי גם מרכז הכתיבה הירושלמי, אשר מקדם מיומנויות והתנסות בכתיבה יוצרת ובעיבוד יצירות קיימות, במגוון רחב של תחומים, ביניהם: שירה, פזמונאות, פרוזה, שירה מדוברת, כתיבת מסות ומאמרים.
בית אורי צבי גם מקיים שיתופי פעולה עם גורמים שונים, ומגבש תכניות ייחודיות המיועדות לקהלים מסוימים, כגון ימי עיון וסדנאות לבתי ספר, לתנועות נוער וארגונים ציבוריים, למכינות קדם צבאיות, ליחידות צה"ל ולקבוצות סטודנטים.

מתחמי עבודה נוספים של Beit Uri Zvi

מתחמי עבודה נוספים

עדיין מתלבטים באיזה space לבחור?התייעצו עם המומחים שלנו.

   
 • Avater support - אווטר תמיכה