רשת חללי עבודה rent24 (רנט 24) מגיעה לישראל

הרשת הגרמנית תשיק סניף ראשון בתל אביב בקיץ הקרוב

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 19-12-18

rent24, רשת מתחמי העבודה מהגדולות ביותר באירופה, תשיק את הסניף הישראלי הראשון שלה בקיץ הקרוב ברחוב אליעזר קפלן 2 בתל אביב. מתחמי הרשת מציעים סביבת עבודה אפקטיבית ליזמים, פרילאנסרים, חברות קטנות, חברות גדולות, עמותות ועוד. המתחם בתל אביב, שצפוי להתפרש על פני כ-2000 מ"ר, יכלול אופן-ספייס, חדרי ישיבות, משרדים פרטיים, לאונג', מטבח, חלל להרצאות ולאירועים. תוספת מיוחדת לסניף התל אביבי היא מרפסת גג בגודל 400 מ"ר הצופה על כל העיר.

רוברט בוקביק, מייסד ומנכ"ל rent24, אמר כי ההתרחבות לישראל היא חלק מאסטרטגיה חשובה לחברה. לדבריו, סצנת הסטארטאפ בישראל חזקה וצומחת, ותל אביב מהווה מרכז כלכלי חשוב מאוד במזרח התיכון.

רנט24 מציעה לממברים שלה סביבת עבודה יעילה, נעימה ומותאמת באופן אישי לכל אחד. הממברים נהנים מגישה חופשית לכל אחד מסניפי החברה הפרוסים ברחבי אירופה ובשיקגו. בנוסף, מציעה הרשת אירועים קהילתיים, מארוחות בוקר ועד לשיעורי יוגה, על מנת לעודד שיתופי פעולה וקישורים בין הממברים.
בהמשך, מתכננת הרשת לפתוח עוד מספר סניפים בכל רחבי הארץ.

 

לחצו כאן לצפיה בכרטיס של rent24 ב-SPACING

סניף שיקגו

סניף שיקגו

סניף דורתמונד

סניף דורתמונד

סניף ברלין

סניף ברלין

כתבות נוספות

למה כדאי לבעלי חללי עבודה משותפים להציע תוכניות הפניה ומה היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

למה כדאי לבעלי חללי עבודה משותפים להציע תוכניות הפניה ומה היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

שיטת "חבר מביא חבר" והמלצות שעוברות מפה לאוזן - אלו הם הכלים השיווקיים החזקים ביותר שיש. אנשים נהנים לחלוק את נסיונם, רע או טוב (למשל ברשתות החברתיות). בעקבות כך נוצרו מערכות הפניה, שמעבר ליעילותן המוכחת בהבאת ממברים חדשים - הן יוצרות נאמנות וערך.

חלל העבודה האוסטרלי המתפקד באופן אוטומטי ללא צוות במתחם

חלל העבודה האוסטרלי המתפקד באופן אוטומטי ללא צוות במתחם

מתחם העבודה המשותף Home Base, הממוקם באוסטרליה הרחוקה, פועל באופן אוטומטי לחלוטין ללא צוות במקום. בעוד שהמתחם הוא חסכוני ויעיל, חסר בו את האתוס הקהילתי - אבל נכון לעכשיו, זה לא פוגע ביעילותו. מודל ההפעלה החלקלק של המתחם מאפשר לו לחסוך עלויות גבוהות ומשמעותיות שיכולות לסייע בצמיחת ובהתרחבות הרשת.

המתחמים הנצפים ביותר