רשת חללי עבודה rent24 (רנט 24) מגיעה לישראל

הרשת הגרמנית תשיק סניף ראשון בתל אביב בקיץ הקרוב

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 19-12-18

rent24, רשת מתחמי העבודה מהגדולות ביותר באירופה, תשיק את הסניף הישראלי הראשון שלה בקיץ הקרוב ברחוב אליעזר קפלן 2 בתל אביב. מתחמי הרשת מציעים סביבת עבודה אפקטיבית ליזמים, פרילאנסרים, חברות קטנות, חברות גדולות, עמותות ועוד. המתחם בתל אביב, שצפוי להתפרש על פני כ-2000 מ"ר, יכלול אופן-ספייס, חדרי ישיבות, משרדים פרטיים, לאונג', מטבח, חלל להרצאות ולאירועים. תוספת מיוחדת לסניף התל אביבי היא מרפסת גג בגודל 400 מ"ר הצופה על כל העיר.

רוברט בוקביק, מייסד ומנכ"ל rent24, אמר כי ההתרחבות לישראל היא חלק מאסטרטגיה חשובה לחברה. לדבריו, סצנת הסטארטאפ בישראל חזקה וצומחת, ותל אביב מהווה מרכז כלכלי חשוב מאוד במזרח התיכון.

רנט24 מציעה לממברים שלה סביבת עבודה יעילה, נעימה ומותאמת באופן אישי לכל אחד. הממברים נהנים מגישה חופשית לכל אחד מסניפי החברה הפרוסים ברחבי אירופה ובשיקגו. בנוסף, מציעה הרשת אירועים קהילתיים, מארוחות בוקר ועד לשיעורי יוגה, על מנת לעודד שיתופי פעולה וקישורים בין הממברים.
בהמשך, מתכננת הרשת לפתוח עוד מספר סניפים בכל רחבי הארץ.

 

לחצו כאן לצפיה בכרטיס של rent24 ב-SPACING

סניף שיקגו

סניף שיקגו

סניף דורתמונד

סניף דורתמונד

סניף ברלין

סניף ברלין

כתבות נוספות

7 הטבות ויתרונות שחברות צריכות להציע לעובדים שלהם

7 הטבות ויתרונות שחברות צריכות להציע לעובדים שלהם

המלחמה על כשרונות בין חברות צפויה להתעצם בשנים הקרובות, ולכן חברות צריכות להתחיל להציע הטבות המדברות אל העובד המודרני. ככל שהקווים בין עבודה לחיים ממשיכים לטשטש, הטבות ותועלות ממוקדות בסוג לייף סטייל מסוים הפכו פופולריות יותר ויותר בקרב דור כוח העבודה המודרני.

6 דרכים בהן עבודה מרחוק משפיעה על אופן תכנון חללי העבודה

6 דרכים בהן עבודה מרחוק משפיעה על אופן תכנון חללי העבודה

בשוק התחרותי, עסקים צריכים ללמוד כיצד למשוך עובדים לצוות שלהם, גם אם הם לא מציעים הזדמנויות עבודה מרחוק, לכן המשרדים של היום מתפתחים כדי לענות על צריכהם של כוח עבודה מפוזר יותר ויותר.