רשת חללי עבודה rent24 (רנט 24) מגיעה לישראל

הרשת הגרמנית תשיק סניף ראשון בתל אביב בקיץ הקרוב

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 19-12-18

rent24, רשת מתחמי העבודה מהגדולות ביותר באירופה, תשיק את הסניף הישראלי הראשון שלה בקיץ הקרוב ברחוב אליעזר קפלן 2 בתל אביב. מתחמי הרשת מציעים סביבת עבודה אפקטיבית ליזמים, פרילאנסרים, חברות קטנות, חברות גדולות, עמותות ועוד. המתחם בתל אביב, שצפוי להתפרש על פני כ-2000 מ"ר, יכלול אופן-ספייס, חדרי ישיבות, משרדים פרטיים, לאונג', מטבח, חלל להרצאות ולאירועים. תוספת מיוחדת לסניף התל אביבי היא מרפסת גג בגודל 400 מ"ר הצופה על כל העיר.

רוברט בוקביק, מייסד ומנכ"ל rent24, אמר כי ההתרחבות לישראל היא חלק מאסטרטגיה חשובה לחברה. לדבריו, סצנת הסטארטאפ בישראל חזקה וצומחת, ותל אביב מהווה מרכז כלכלי חשוב מאוד במזרח התיכון.

רנט24 מציעה לממברים שלה סביבת עבודה יעילה, נעימה ומותאמת באופן אישי לכל אחד. הממברים נהנים מגישה חופשית לכל אחד מסניפי החברה הפרוסים ברחבי אירופה ובשיקגו. בנוסף, מציעה הרשת אירועים קהילתיים, מארוחות בוקר ועד לשיעורי יוגה, על מנת לעודד שיתופי פעולה וקישורים בין הממברים.
בהמשך, מתכננת הרשת לפתוח עוד מספר סניפים בכל רחבי הארץ.

 

לחצו כאן לצפיה בכרטיס של rent24 ב-SPACING

סניף שיקגו

סניף שיקגו

סניף דורתמונד

סניף דורתמונד

סניף ברלין

סניף ברלין

כתבות נוספות

5 גורמים המשפיעים על פרודוקטיביות של סטארטאפים בחלל עבודה

5 גורמים המשפיעים על פרודוקטיביות של סטארטאפים בחלל עבודה

מדוע הסביבה, בייחוד כאשר קשורה לפרודוקטיביות, חשובה ביותר? בימינו, יזמים וסטארטאפיסטים סורקים את העולם ומחפשים את המקום האידיאלי לבסס את עצמם, אבל האם אנחנו באמת יודעים מה הכי טוב בשבילנו? זה מאוד חשוב שסטארטאפיסטים ידעו בבירור את המטרות שלהם כדי שיוכלו לבחור חלל עבודה שיתמוך בשאיפות אלו.

כללי התנהגות בחלל עבודה משותף – איך לא להיות

כללי התנהגות בחלל עבודה משותף – איך לא להיות "הבחור/ה המרגיז/ה"

עבור חלק מהאנשים, הבנה של כללי התנהגות ראויים ונימוסים טובים הם לא דברים שבאים באופן טבעי. רובנו לא למדו מה הם כללי ההתנהגות בחלל עבודה משותף. יותר מזה, האווירה ה"זמנית" שמתקבלת בחללי עבודה משותפים יכולה לגרום לכך שאנשים יהיו פחות מוטרדים ממה שהם גורמים לאחרים להרגיש.