רשת חללי עבודה rent24 (רנט 24) מגיעה לישראל

הרשת הגרמנית תשיק סניף ראשון בתל אביב בקיץ הקרוב

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 19-12-18

rent24, רשת מתחמי העבודה מהגדולות ביותר באירופה, תשיק את הסניף הישראלי הראשון שלה בקיץ הקרוב ברחוב אליעזר קפלן 2 בתל אביב. מתחמי הרשת מציעים סביבת עבודה אפקטיבית ליזמים, פרילאנסרים, חברות קטנות, חברות גדולות, עמותות ועוד. המתחם בתל אביב, שצפוי להתפרש על פני כ-2000 מ"ר, יכלול אופן-ספייס, חדרי ישיבות, משרדים פרטיים, לאונג', מטבח, חלל להרצאות ולאירועים. תוספת מיוחדת לסניף התל אביבי היא מרפסת גג בגודל 400 מ"ר הצופה על כל העיר.

רוברט בוקביק, מייסד ומנכ"ל rent24, אמר כי ההתרחבות לישראל היא חלק מאסטרטגיה חשובה לחברה. לדבריו, סצנת הסטארטאפ בישראל חזקה וצומחת, ותל אביב מהווה מרכז כלכלי חשוב מאוד במזרח התיכון.

רנט24 מציעה לממברים שלה סביבת עבודה יעילה, נעימה ומותאמת באופן אישי לכל אחד. הממברים נהנים מגישה חופשית לכל אחד מסניפי החברה הפרוסים ברחבי אירופה ובשיקגו. בנוסף, מציעה הרשת אירועים קהילתיים, מארוחות בוקר ועד לשיעורי יוגה, על מנת לעודד שיתופי פעולה וקישורים בין הממברים.
בהמשך, מתכננת הרשת לפתוח עוד מספר סניפים בכל רחבי הארץ.

 

לחצו כאן לצפיה בכרטיס של rent24 ב-SPACING

סניף שיקגו

סניף שיקגו

סניף דורתמונד

סניף דורתמונד

סניף ברלין

סניף ברלין

כתבות נוספות

הכוכבים החדשים בחלל

הכוכבים החדשים בחלל

עם כ- 150 חללי עבודה בישראל, רובם בתפוסה הקרובה ל- 100%, עולים ונפתחים עוד ועוד מתחמים. אספנו את 6 הכוכבים החדשים של השבועות הקרובים

16 טיפוסי קו-וורקינג: כמה מהם באמת פגשת?

16 טיפוסי קו-וורקינג: כמה מהם באמת פגשת?

עד כמה אתם מכירים חללי עבודה משותפים? לא משנה כמה מהזמן שלכם אתם מבלים בחללי עבודה משותפים, אנחנו מאמינים שאתם מוכנים לקצת כיף. תתכוננו לזהות כמה בני אדם טיפוסיים למתחמי עבודה משותפים! אז אספנו 16 סוגים של טיפוסים שייצגו את הפנים הרבות של חללי העבודה המשותפים. אולי לא תהיינה ראיות מדעיות שיתמכו בתצפיות האלו (בינתיים), אך אין לנו ספק שתסכימו עם רוב הדוגמאות הבולטות. כל שעליכם לעשות הוא להשען לאחור ולהתאים כל עובד לדמות שלו. או לחילופין, המממ - לזהות את עצמכם.

המתחמים הנצפים ביותר