10 אירועים שכדאי לכם לערוך בחלל העבודה המשותף שלכם

הפופולריות של חללי עבודה משותפים גבוהה בגלל שהם מעניקים לפרילאנסרים הזדמנות לשיתופי פעולה ונטוורקינג. אחת מהדרכים הטובות ביותר באמצעותן אפשר למשוך אנשים לחלל העבודה שלכם היא באמצעות אירועים שיספקו את הקהילתיות הנחוצה.

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 19-12-18

1. פאנל דיונים

הזמינו את הממברים מחלל העבודה שלכם לקחת חלק בפאנל דיונים על נושאים עכשוויים חמים, למשל – כיצד להשיג מימון? כיצד להיות פרודוקטיביים כשעובדים בשלט רחוק? ועוד.

2. ימי דמו

אפשרו לסטאטאפיסטים ולעצמאים להציג את עבודתם ביום דמו ולקבל פידבקים משאר הקהילה.

 

 

3. Happy Hour

בירות, קוקטיילים או אפילו צ'ייסרים - אלכוהול מסיר עכבות ומחבר בין אנשים, והאפי האוור שבועי יעניק לממברים שלכם את האפשרות להתמנגל ולדבר על עבודתם, על החיים ועל כל נושא שעולה על דעתם. מדי פעם אפשר לעשות האפי האוור בנושא מסויים כדי לגוון.

4. ארוחות בוקר שבועיות

פעם בשבוע פתחו את היום עם ארוחת בוקר נחמדה לכל הממברים, שככל הנראה גם תגרום להם לפטפט אחד עם השני.

 

 

5. ריצה ויוגה

אין דבר שמניע את המוח טוב יותר מפעילות גופנית. פעם בשבוע הביא מורה ליוגה או ארגנו ריצה קבוצתית על הבוקר

6. ארוחות צהריים קהילתיות

פעם בשבוע עודדו את הממברים שלכם להביא אוכל מהבית ולאכול יחד עם שאר הממברים. אפשר לעשות זאת כשברקע יש מצגת מעניינת, או פשוט לדבר אחד עם השני.

 

 

7. אימוני פיצ'ים

פעם בשבוע ארגנו מפגש שבו יזמים יתרגלו את פיץ' 30 השניות ו-3 הדקות. כך תעזרו לממברים שלכם להתכונן על הפיצ'ים, ועל הדרך תרוויחו מפגש ממברים.

8. מיטאפים

מיטאפים בנושאים מגוונים תמיד מחפשים מקומות חדשים להתאסף בהם. פתחו את דלת המתחם שלכם למיטאפים פעם בחודש זו דרך מעולה למשוך ממברים חדשים.

 

 

9. ערב משחקים

פעם בחודש הביאו מבחר משחקי קופסא והזמינו את כל הממברים, חבריהם ומשפחתם לערב שכולו כיף ואווירה טובה.

10. שיעורים חודשיים

בחרו מספר כישורים שלדעתכם הממברים בקהילה שלכם צריכים – ניהול חשבונות, שיווק ברשתות חברתיות, דיבור בפני קהל – ותאמו עם מומחה מקומי (אולי אפילו אחד מהממברים שלכם) שיציע שיעורים חודשיים בנושא.

כתבות נוספות

5 גורמים המשפיעים על פרודוקטיביות של סטארטאפים בחלל עבודה

5 גורמים המשפיעים על פרודוקטיביות של סטארטאפים בחלל עבודה

מדוע הסביבה, בייחוד כאשר קשורה לפרודוקטיביות, חשובה ביותר? בימינו, יזמים וסטארטאפיסטים סורקים את העולם ומחפשים את המקום האידיאלי לבסס את עצמם, אבל האם אנחנו באמת יודעים מה הכי טוב בשבילנו? זה מאוד חשוב שסטארטאפיסטים ידעו בבירור את המטרות שלהם כדי שיוכלו לבחור חלל עבודה שיתמוך בשאיפות אלו.

כללי התנהגות בחלל עבודה משותף – איך לא להיות

כללי התנהגות בחלל עבודה משותף – איך לא להיות "הבחור/ה המרגיז/ה"

עבור חלק מהאנשים, הבנה של כללי התנהגות ראויים ונימוסים טובים הם לא דברים שבאים באופן טבעי. רובנו לא למדו מה הם כללי ההתנהגות בחלל עבודה משותף. יותר מזה, האווירה ה"זמנית" שמתקבלת בחללי עבודה משותפים יכולה לגרום לכך שאנשים יהיו פחות מוטרדים ממה שהם גורמים לאחרים להרגיש.

המתחמים הנצפים ביותר