4 חללי עבודה משותפים בראשון לציון

הקרבה לתל אביב, שפע המסעדות, ואין סוף מקומות חניה- הם רק חלק מהסיבות לעבור לעבוד בראשון לציון- בואו לראות את המתחמים החדשים שהעיר מציעה לכם!

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 19-12-18

Ppl's

מתחם פיפלס, המשתרע על פני כ-800 מ"ר, הוקם במטרה לתת מענה לתושבי ראשון לציון שמחפשים מתחמי עבודה משותפים ליד הבית. בפיפלס מאמינים שהמקום שייך לשוכרים, ולא להפך. זה בא לידי ביטוי בתחושה הביתית שמקבלים כשמגיעים למתחם -
המקום מואר מאוד, העיצוב נעים, המרפסת הרחבה מזמינה ועוד. המתחם מציע משרדים פרטיים מאובזרים, אופן-ספייס, חדרי ישיבות, לאונג'ים ושירותים משרדיים רבים. שוכרי המתחם נהנים מאירועים, הרצאות, חוגי ספורט והאפי האוורז מפנקים במיוחד.
המתחם ממוקם בחלקה המערבי של ראשון לציון, קרוב לקניון הזהב, למסעדות ולמקומות בילוי רבים.

 

 Ppl's - רחוב אליעזר מזל 4

 

Dogether


Dogether הוא חלל עבודה משותף המשתרע על פני כ-1700 מ"ר ומיועד ליזמים, סטארטפיסטים, עסקים קטנים ועצמאיים.
ב-Dogether שמים דגש על יצירת קהילה דינמית ושיתופית, הפריה הדדית, בריינסטורמינג והרבה שיתופי פעולה. המתחם כולל משרדים פרטיים מאובזרים ואזורי מפגש משותפים, והשוכרים בו יהנו מסדנאות, הרצאות ופעילויות רבות שידאגו שלא ישעמם להם לרגע.
עוד יותרון בולט ב-Dogether הוא מיקום המתחם בעזריאלי ראשונים - סביבה מרכזית של עסקים רבים ותחנת רכבת שהופכת את הנגישות למתחם לנוחה במיוחד.

   

Dogether - רחוב שדרות נים 2

Techome


מתחם העבודה Techome מספק מקום עבודה ומפגש ליזמים, מייסדים ולאנשים טכנים מכל מגוון המקצועות השונים.
ב-Techome ניתן לשכור עמדת עבודה באופן ספייס או משרד אישי ולקיים פגישות בחדר הישיבות.
המטרה של Techome היא להפוך את שוכרי המקום ליזמים מצליחים ויוצאים מן הכלל, וזו הסיבה שהם
מקבלים מעטפת מקצועית במיוחד - הרצאות של אנשי מקצוע מובילים, נטוורקינג, הדרכות, פגישות עם מנטורים ומשקיעים וקישור לחברות ולתעשיות אחרות הפועלות בעיר.

 

 Techome - רחוב סחרוב 10 

Offix


מתחם העבודה Offix מציע לשוכריו סביבת עבודה מפוארת, שקטה ואינטימית. בתוכנית של "הכל כלול", תוכלו לשכור ב- Offix משרד פרטי מאובזר או עמדה באופן ספייס, ותוכלו להזמין את לקוחותיכם לפגישה בחדרי ישיבות יוקרתיים. אגב, כל חללי העבודה במתחם קיבלו עיצוב אחר בהשראה של ערים מרכזיות בעולם כניו יורק, בייג'ין, סידני, אמסטרדם בודפשט ואפילו תל אביב וירושלים.
ב-Offix מתגאים בכך שמכיוון שהם מאכלסים מעט שוכרים במתחם - נוצרים במקום קשרים עסקיים וחברתיים חזקים. סניף נוסף צפוי להפתח במערב העיר.

   

Offix - רחוב פריימן יעקב 20

 

כתבות נוספות

למה כדאי לבעלי חללי עבודה משותפים להציע תוכניות הפניה ומה היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

למה כדאי לבעלי חללי עבודה משותפים להציע תוכניות הפניה ומה היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

שיטת "חבר מביא חבר" והמלצות שעוברות מפה לאוזן - אלו הם הכלים השיווקיים החזקים ביותר שיש. אנשים נהנים לחלוק את נסיונם, רע או טוב (למשל ברשתות החברתיות). בעקבות כך נוצרו מערכות הפניה, שמעבר ליעילותן המוכחת בהבאת ממברים חדשים - הן יוצרות נאמנות וערך.

חלל העבודה האוסטרלי המתפקד באופן אוטומטי ללא צוות במתחם

חלל העבודה האוסטרלי המתפקד באופן אוטומטי ללא צוות במתחם

מתחם העבודה המשותף Home Base, הממוקם באוסטרליה הרחוקה, פועל באופן אוטומטי לחלוטין ללא צוות במקום. בעוד שהמתחם הוא חסכוני ויעיל, חסר בו את האתוס הקהילתי - אבל נכון לעכשיו, זה לא פוגע ביעילותו. מודל ההפעלה החלקלק של המתחם מאפשר לו לחסוך עלויות גבוהות ומשמעותיות שיכולות לסייע בצמיחת ובהתרחבות הרשת.

המתחמים הנצפים ביותר