חללי עבודה משותפים - הצד שלהם

כולנו יודעים את ה"צד של השוכר" - העבודה בחללי העבודה המשותפים גורמת להם להרגיש בטוחים יותר, רגועים יותר, מאושרים יותר והם אפילו מרוויחים יותר כסף. אבל מה ידוע על הצד שלכם, חללי העבודה המשותפים? הנה כמה עובדות שחשבנו שכדאי שתכירו:

מאת : מערכת ספייסינג ‏ | 19-12-18

עד 2020, 40% מכוח העבודה צפוי להיות פרילנסרים, עובדים זמניים ויזמי סטאט-אפ. המסקנה הישירה מכך, היא שחללי העבודה המשותפים יהפכו להיות פופולריים אף יותר.
עובדים מחפשים לעבוד אחרת - לצאת מהמשרד ומסגנון העבודה "המסורתיים" וכדאי להיות מודעים לזה.

 

92% מהשוכרים בחללי העבודה המשותפים מעידים כי הם מרוצים מחלל העבודה שלהם. חלק נכבד מסיפוק זה נובע מהאווירה באותם המקומות, לכן כדאי להמשיך ולחזק את האירועים המיוחדים- נטוורקינג, הרצאות, האפי האוור ועוד.

 

לפי GCUC - Global Coworking Unconference Conference, השטח הממוצע הכולל לעובד בחלל העבודה עומד על כ-9.3 מטר מרובע.
החודש החזק ביותר מבחינת התפוסה בחללי העבודה הוא ספטמבר, בעוד שהחודשים החלשים ביותר הם יולי-אוגוסט.
אחוז הנטישה של חללי עבודה ברחבי העולם עומד על כ-3%-5% בחודש. 

 

אחרי שנתיים של פעילות 78% מחללי העבודה המשותפים נעשים רווחיים (בדר"כ). כדי להפוך לרווחיים,
יש לחצות את מדרגת ה-66% תפוסה. ההכנסות החללים מגיעות ברובן מהשכרת עמדות עבודה ומשרדים,
אך שימו לב - 20% מהרווחים מגיעים מהשכרת חדרי ישיבות, 5% מגיעים ממכירת מזון ושתייה,
8% מגיעים מדמי השתתפות בסדנאות ואירועים, ויש גם אחוזים ממכירת מוצרי אומנות המוצגים במשרדים. 

 

76% מהנשים השוכרות משתמשות בקשרים חברתיים במתחם כדי לפתור בעיות ואתגרים, לעומת רק 54% מהגברים שעושים כך. שוב, הוכחה לכך שהמין הנשי תורם יותר (במקרה זה לתחושת הקהילתיות וליצירת הקשרים) ויש להשקיע בו :).

 

רק 30% מהשוכרים מעדיפים לעבוד במהלך שעות העבודה "הנורמליות". אנשים מעדיפים לעבוד בשעות בהן הם מרגישים פרודוקטיביים יותר. אז אם המתחם שלכם עדיין פתוח בכל יום רק עד השעה 18:00 -
תשקלו להשאר פתוחים קצת יותר.

 

79% מהשוכרים מגיעים לחללי העבודה המשותפים דרך פעילות שיווקית און-ליין.

 

נכון לרגע זה ב-Spacing יש 143 מתחמי עבודה משותפים, ואנו צופים שעד תחילת 2018 יהיו מעל ל-200. ברחבי העולם, אגב, עד סוף 2018 צפויים להיות כ-37,000 מתחמים, לעומת 13,800 שקיימים כיום.

כתבות נוספות

שלושת חללי העבודה הטובים ביותר בחיפה

שלושת חללי העבודה הטובים ביותר בחיפה

העיר התחתית בחיפה הפכה למרכז חדשנות, תעשיה ואקדמיה המושך חברות ויזמים לצפון. בחודשים האחרונים, אנחנו עדים לכך שהאיזור מתפתח בהתאם לתנופה היזמית - גופים ומיזמים רבים מתרחבים, נפתחים אקסלרטורים וחממות, נערכים אירועי יזמות ומוקמים חללי עבודה משותפים. אז מי הם שלושת חללי העבודה המומלצים ביותר בחיפה?

חללי העבודה המומלצים בירושלים

חללי העבודה המומלצים בירושלים

בשנים האחרונות מורגשת בירושלים הנוכחות של חברות הייטק, סטארטאפים ויזמים. הנוכחות הזאת תופסת תאוצה, ובעקבות כך גם חללי העבודה המשותפים עולים לעיר הבירה. אלו הם 4 חללי העבודה הטובים ביותר בירושלים -